تبلیغات
شهر سخت افزار | پارس گرافیک | آخرین اخبار گجتی - با آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، رابط کاربری گلکسی نوت 7 را تجربه کنید

با آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، رابط کاربری گلکسی نوت 7 را تجربه کنید

شنبه 6 آذر 1395 06:31 ب.ظ

 

با آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، رابط کاربری گلکسی نوت 7 را تجربه کنید

 • با آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، رابط کاربری گلکسی نوت 7 را تجربه کنید

  بعد از انفجارهای پی در پی آخرین پرچمدار سری محبوب و معروف نوت شرکت سامسونگ به نام گلکسی نوت 7 و شنیده شدن اخبار مربوط به پایان کار همیشگی این سری، بسیاری از گوشی‌های قدیمی این سری، مخصوصا گلکسی نوت 5 (Galaxy Note 5) را فراموش شده می‌پنداشتند. در حالی که کاربران آخرین گوشی (موفق) سری نوت بابت دستگاه خود شرمسار شده بوند، سامسونگ با انتشار خبر آغاز توسعه اندروید 7 برای گلکسی نوت 5، امید را به آنان بازگرداند. در حالی که کاربران این گوشی غرق در خوشحالی دریافت جدیدترین نسخه اندروید در آینده‌ای نزدیک شده بودند، خبر عرضه آپدیت جدید گلکسی نوت 5 (ماه نوامبر) این شور و شادی را دو چندان کرد.

  تجربه‌ای جدید با آپدیت جدید گلکسی نوت 5

  آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، جدیدترین به روز رسانی را برای پرچمدار سال گذشته سامسونگ به ارمغان خواهد آورد که در کنار تغیرات جزیی نرم افزاری، رابط کاربری گلکسی نوت 7 با نام گریس (Grace UI) را نیز به این گوشی خواهد آورد. انتظار می‌رود در کنار تمامی این تغییرات، شاهد انتقال برخی از ویژگی‌های آپدیت نسخه بتا اندروید 7 گلکسی اس 7 (Galaxy S7) برای پرچمدار سری نوت نیز باشیم.

  در نظر داشته باشید همانند همیشه، کاربران داخلی در اولویت بوده و آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، برای دارندگان کره‌ای این گوشی که سیستم عامل کنونی گوشی آن‌ها 6.0.1 است، قابل دریافت خواهد بود. گفتنی تا زمان ارائه آپدیت برای کاربران دیگر کشورها و عرضه جهانی آپدیت جدید گلکسی نوت 5 ، حداقل یک ماه زمان نیاز است. در هر صورت، تجربه‌کردن رابط کاربری گلکسی نوت 7 افسانه‌ای، ارزش صبری بیش از این را نیز خواهد داشت.

  اگر از شوق دریافت به روز رسانی برای گلکسی نوت 5 (به ظاهر) فراموش‌شده خود بی‌طاقت شده و نمی‌توانید تا زمان اعلام رسمی ارائه آپدیت برای کشور خود منتظر بمانید، می‌توانید همانند همیشه به تنظیمات گوشی، قسمت آپدیت دستی سر بزنید.


برچسب ها: با ، آپدیت ، جدید ، گلکسی ، نوت ، 5 ،