تبلیغات
شهر سخت افزار | پارس گرافیک | آخرین اخبار گجتی - Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

جمعه 23 مهر 1395 10:25 ب.ظ

 

Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

 • Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

  اپلیکیشن Isotope: Periodic Table یک جدول تناوبی ساده و در عین حال کاربردی است که سعی کرده از طراحی متریال گوگل پشتیبانی کرده و امکانات لازم را نیز داراست.

  اپلیکیشن Isotope: Periodic Table یک جدول تناوبی ساده و در عین حال کاربردی است که سعی کرده از طراحی متریال گوگل پشتیبانی کرده و امکانات لازم را نیز داراست. رابط کاربری زیبا و کاربرپسند نقطه قوت این اپلیکیشن نسبت به اپ‌های مشابه به‌حساب می‌آید. در این اپلیکیشن بیش از 70 درصد عناصر با تصاویر باکیفیت…

  Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

  اپلیکیشن Isotope: Periodic Table یک جدول تناوبی ساده و در عین حال کاربردی است که سعی کرده از طراحی متریال گوگل پشتیبانی کرده و امکانات لازم را نیز داراست. رابط کاربری زیبا و کاربرپسند نقطه قوت این اپلیکیشن نسبت به اپ‌های مشابه به‌حساب می‌آید.

  Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

  در این اپلیکیشن بیش از 70 درصد عناصر با تصاویر باکیفیت نمایش داده می‌شوند و توسعه‌دهنده اپلیکیشن قول داده تصاویر تمامی عناصری که قابل نمایش هستند نیز در آینده به اپلیکیشن اضافه شود. با لمس هر کدام از عناصر تمامی اطلاعات آن از جمله موارد زیر نشان داده می‌شود:

  عدد اتمی

  گروه و تناوب

  سال کشف

  وزن اتمی

  ترکیب الکترونی

  لایه‌های الکترونی

  شعاع واندروالسی

  شعاع کووالانت

  فاز در دمای اتاق

  نقطه ذوب

  نقطع جوش

  نوع پیوند

  انتقال حرارتی

  چگالی

  سختی برینل

  ماژول یانگ

  ساختار کریستال

  این اپلیکیشن هر 118 عنصر تناوبی را با انیمیشن‌های زیبا به تصویر کشیده و قابلیت تغییر واحد دما و جستجو را نیز دارد Isotope بدون هیچ‌گونه تبلیغات مزاحمی به‌صورت رایگان عرضه شده اما اگر از طریق خرید درون‌برنامه‌ای آن را ارتقا دهید امکانات بیشتری همچون تم جداگانه، تاریخچه عنصر و توضیح هر تصویر نیز به امکانات آن اضافه خواهد شد.

  Isotope؛ جدول تناوبی عناصر برای اندروید

  Isotope با گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی با اندروید 4.4 و بالاتر سازگار است اما سازنده برنامه توصیه می‌کند از اندروید 5.0 یا بالاتر برای اجرای آن استفاده کنید.

  appnet-google-play

  appnet-apkmirror

  منبع: فارنت